Моб.тел.: +38 050 419-09-88, +38 097 820-08-00
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Нова поставка бруса

Клеєний брус має відносно низьку теплопровідність. Наприклад, теплопровідність стіни, при товщині бруса 200 мм, в майже п'ять разів нижче, ніж цегляна стіна 200 мм, і в 13 разів нижче, ніж залізобетонна стіна! Щодо дерев'яних будинків з оциліндрованих колод, середній діаметр якого 20 см., стіна з клеєного бруса 200 мм має дворазову перевагу за показником теплопровідності, оскільки товщина промерзання в стіні зі зрубу з колоди 20 см диметром складає всього лише 10 см-пол діаметра колоди! А це вельми істотна (до 40%) економія на опаленні приміщення по відношенню до зрубів з масиву і майже дворазова ефективність по відношенню до цегельних спорудам!

Стіни в будинках з правильного клеєного бруса з правильним профілем дають незначну усадку (від 0,2 до 1% висоти). Це дозволяє здійснювати безперервне будівництво та скоротити до мінімуму терміни будівництва і початку експлуатації об'єкта, значить і вартість будови в цілому.

Значна перевага клеєного бруса перед масивним брусом в тому, що дошка перед склеюванням висушується до 10-12% вологості в спеціальних камерних сушках. Після цього сортується, проходить вибраковування. Весь цей процес запобігає деформації бруса і поява тріщин, (як у свежеспіленних масивної деревини), а також забезпечує високу стійкість до гнильним поразок грибком, і високу міцність склеєної деревини.

Читати 2412 разів Останнє редагування Неділя, 22 червня 2014 15:54

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Наші послуги

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних