Моб.тел.: +38 050 419-09-88, +38 097 820-08-00
Увійти Зареєструватися

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Проектування об'єктів і площ забудови

Ви вирішили побудувати дерев'яний будинок? Значить - це до нас. Наша компанія готова запропонувати Вам свої послуги: проектування дерев'яних будинків з оциліндрованих колод або бруса, будівництво дерев'яних будинків, лазень, альтанок та оздоблювальні роботи.

Проектування - один з основних профілів діяльності нашої компанії. У стислі терміни ми готові виконати проектні роботи. Слідуючи Вашим побажанням, ми розробимо для Вас самий гарний, сучасний, технічно правильний проект і, головне, унікальна будівля, повністю відповідає Вашим уявленням про ідеальний будинок, будинок, який не має аналогів.

  Ми можемо запропонувати три провідних варіанти підходу до вирішення питання про проект:
  • Вибрати типовий готовий проект дерев'яного будинку;
  • Вибрати типовий проект і доопрацювати саме під Вас;
  • Проектування дерев'яного будинку або лазні індивідуально.

Проектування дерев'яних будинків розбивається у декілька етапів: складання технічного завдання, складання ескізного плану, розробка комплекту робочої документації, розрахунки, складання кошторису. Проект дерев'яного будинку містить: пояснювальну записку, генеральний план ділянки, загальні види, поверхові плани, розрізи, фасади, план фундаменту, тривимірні зображення (візуалізація).

У нашій компанії Ви можете замовити ескізний проект дерев'яного будинку з оциліндрованих колод або бруса, а так же робочий проект (разбревновка) будинку з колоди або разбрусовку - удома з бруса.
Етап проектування дуже важливий момент, тому наскільки грамотно і якісно виконано проектування дерев'яного будинку, залежить подальша надійність, комфортабельність і термін служби будинку.
У нас на сайті ми розмістили широкий вибір готових проектів, які включають найрізноманітніші варіанти будинків і бань з натурального дерева - оциліндрованих колод і бруса.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних